ספרות עיון

עובדת עצות

ספר הדרכה מעשי, המלווה את הקוראת צעד צעד בכל שלבי תהליך הקבלה לעבודה חדשה - מהמיקוד התעסוקתי ועד לקבלה לעבודת החלומות.

הספר עדכני ואקטואלי, ומכיל את כל החידושים הקיימים בתחום הגיוס המתעדכן כל הזמן, ביניהם פרופיל לינקדאין, קבוצות פייסבוק, וכלים נוספים שיסייעו לניווט בעולם הטכנולוגי ולתיעול הרשתות החברתיות לטובת התהליך.

הספר מכיל כלים מעשיים, טיפים, סיפורים, דוגמאות, והמון השראה.

אומנות ההורות

כל אחד מאתנו צריך לדעת את זה, צריך להיות מסוגל להכין את הילדים שלו לחיים, למימוש עצמי ולהגשמה.

לילדים שלנו יש יכולות, כישורים ואיכויות, ואנחנו אחראים לעזור להם להכיר בהם ולחבר אותם לכל המשאבים החיוביים שיש בהם!

למה? כי זה מה שיידרש מהם כדי להצליח בחיים, כדי לעמוד בקצב של העידן החדש.

איך נהיה אמני ההורות של ילדינו? מתוך היכולת להיות עבורם הורה מברר, המתמקד בחוזקות שלהם, מקשיב, מכבד, ומכיל אותם באשר הם!


הספר הזה הוא אחד החשובים שערכתי, להורות ולחיים בכלל.


לרכישה לחצו כאן.

אישה. דתייה. עסקית.

למידה עסקית לאורה של נעמה הנקין הי"ד

נעמה הנקין לבית ערמוני, הייתה דתייה עסקית מוכשרת ואחת ממובילות הדעה בקהילת הפייסבוק "דתיות עסקיות מדברות", שמאגדת בתוכה למעלה מ-7000 בעלות עסקים דתיות העוסקות בשיח, בלמידה וביצירת שותפות לדרך.

נעמה מצאה בקבוצה "מקום" כהגדרתה, וחברותיה לקבוצה מצאו בה עסקיות חדה ובלתי מתפשרת, לצד דתיות חדה ובלתי מתפשרת.

לאחר הרצחה, הורמו אין-ספור גבות של חברות הקבוצה ונשים אחרות שנחשפו לדמותה של נעמה. החוכמה האדירה שהייתה בה, האמונה, הנוכחות, העזרה שהגישה לרבות, העצות שהשיאה - לא עלו בקנה אחד עם שנותיה הספורות, או עם הציפיות שיש לנו מאישה צעירה כל כך, והאובדן היה בלתי נתפס.

החוברת שנערכה בשיתופה ובברכתה של משפחת ערמוני, משפחתה של נעמה ז"ל, היא ניסיון ללכוד את הפנינים שזרתה נעמה בדרכה, את האור הגדול שהיה בה, את הדרך הברורה והמושכלת, את היכולת לעשות את כל הדברים שהאמינה בהם כפי שהאמינה בהם, ואת החיות הגדולה שהייתה בה.

אפקטיבית

איך זה שיש נשים שמצליחות לשים מטרה ברורה מול העיניים ולהשיג אותה בקלות ויש כאלה שלא?

איך יש אימהות ש"מתקתקות" משימות, וכאלה שאף פעם לא מצליחות להיות יעילות? האם אפשרי בכלל גם וגם, גם להצליח בקריירה וגם להיות אימא נוכחת וגם בת זוג מאושרת? הספר הזה יוכיח שכן!

"אפקטיבית" הוא ספר חווייתי, צבעוני, מעורר מחשבה וסופר פרקטי, מלא בדוגמאות, סיפורים וכלים שיובילו אותך צעד אחר צעד לחיים מאוזנים בין קריירה לבית - חיים מלאי הגשמה. הספר מסביר מהם חיים מלאים, שמחים ומאוזנים ומספק מפת דרכים שתעזור לך להגיע אליהם. הספר יגלה לך כיצד להנהיג את החיים שלך, לעצב אותם כרצונך, ולהוביל את עצמך, משפחתך והעיסוק שלך, למקום גבוה, מצליח ומדויק הרבה יותר.

עדי מאור סיסו היא יזמת, מומחית בין-לאומית להתנהלות, לאפקטיביות ולשיווק יצירתי. ב"אפקטיבית" עדי מביאה סיפורים, חוויות ותובנות מ-15 השנים האחרונות שבהן שירתהבהצטיינות כחובלת בחיל הים, שימשה ראש מדור סימולטורים של החיל, ייסדה בית ספר מצליח לאיפור באינטרנט, הקימה משפחה, הפכה לאימא לשניים, פתחה מותג בחו"ל ובנתה עסק ייעוץ משגשג וחדשני העוסק כולו בהתנהלות אישית ועסקית.

"אפקטיבית" מיועד לכל מי שרוצה להשיג יותר בכל יום, ולכל מי שלא מוכנה להיכנע לאמונה הרווחת שלפיה אי אפשר לשלב בהצלחה בית וקריירה, ומשהו חייב לבוא על חשבון האחר. כי בסוף - הכול פתיר.


אפשר להשיג את הספר כאן.

האם זו בעיה?

בעיות מילוליות במספרים טבעיים בבית הספר היסודי

"לכל בעיה יש פתרון, שאם לא כן - לא הייתה בעיה" (איינשטיין)

ספרה של ד"ר שרה הרשקוביץ עוסק בניתוח בעיות מילוליות במספרים טבעיים ובפתרונן, כפי שעוסקים בהן בלימודי המתמטיקה בבית הספר היסודי.

לראשונה בישראל יוצא ספר שמרכז את הידע הקיים בתחום השאלות המילוליות (כן, יש הרבה ידע בנושא הזה...), וספרה של ד"ר הרשקוביץ מיועד למורים, סטודנטים להוראה, מדריכי מורים, הורים - שמנסים להבין איך זה שהילד שלהם פתר בעיה "בדיוק כזאת" לפני שנייה ואת זאת הוא לא מצליח... ולשאר המתעניינים.

המבנה המשולש בסוגיות מסכת עירובין בתלמוד הבבלי

מקובל לחשוב שהמסר התוכני או ההלכתי הוא הגורם המכריע בעריכת הסוגיות שבגמרא, ואין מקום לשיקולים אחרים.

בספר זה מוכיח ד"ר אורי צור כי לשיקול הצורני משקל רב בדרך עיצובן של הסוגיות בגמרא, ומראה כי העיקרית בהן היא המבנה המשולש.

סוד תזונת התינוק הטבעוני

סוד תזונת התינוק הטבעוני הוא ספר הדרכה להורים שרוצים לשמור על תזונה טבעונית בריאה לתינוקם וגם להם. בספר 80 מתכונים טעימים להכנה מהירה, לפי גילים.

נטלי שוינקלשטיין היא נטורופתית טבעונית, אם לשני ילדים טבעונים מלידה. מומחית לרפואה טבעית למשפחה, בעלת קליניקה פרטית בחולון. מדריכה ומלווה משפחות לתזונה בריאה, מטפלת בכל הגילאים לשימור הבריאות וטיפול טבעי במחלות שונות.

 

שביל ייעודך

"שני הימים החשובים ביותר בחייו של אדם הם היום שבו נולד והיום שבו גילה למה." (מארק טווין)

הספר שכתב שי חיון, מיועד לאלה שמנסים לגלות למה. לאלה ששואלים את עצמם מה ייעודם ואם הם בכיוון הנכון. במדריך תכנית מעשית בת 42 יום הכוללת אבחון אישי, תרגילים ומשימות שיאירו עבורכם את הדרך.

אפשר להשיג את הספר כאן.

לקבלת הצעת מחיר